заказать оценку недвижимости
   
   

Вид оценки, который вас интересуетДля чего вам необходима оценка   
 

Оцінка нерухомості

  цены на недвижимость  

Компанія «Слав-Консалтинг» пропонує Вам послугу незалежної експертної оцінки землі та об\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'єктів нерухомості в Україні .

 

Вам потрібно оцінити вартість квартири, будинку, землі або інших об\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'єктів нерухомості? Наша оцінка вартості нерухомості є якісно кращою на ринку України. Ми проводимо моніторинг цін грунтуючись на безлічі нюансів і величезному досвіді в сфері оцінки нерухомості для продажу і БТІ.

 

Оцінка об\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'єктів нерухомості повинна здійснюватися професіоналами! Не довіряйте дилетантам і онлайн- перевіркам, адже Вам потрібна реальна вартість від якої можна відштовхуватися дляі проведенні фінансових операцій.

 

Оцінювачі компанії «Слав-Консалтинг» використовують спеціальну методику, що базується на міжнародних і національних стандартах оцінки об\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'єктів нерухомості.

 

Компанія «Слав-Консалтинг» надає такі види робіт, як:

  • оцінка землі;
  • експертна оцінка житлової нерухомості, вартості квартири, будинку;;
  • оцінка заміської нерухомості;
  • експрес оцінка нерухомості;
  • а також оцінка багатьох інших об'єктів нерухомості ...

оценка дома  

 Вам потрібна оцінка квартири, заміського будинку, землі або інших об'єктів? Якісно оцінити нерухомість можуть лише фахівці. Наша експертна оцінка нерухомості має доступну вартість. Зателефонуйте нам і переконаєтеся в цьому самостійно.

замовити оцінку нерухомості

Роботи у сфері бізнес-планування

всі роботи

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10