Менеджмент для юридичної компанії міжнародного рівня

Щоб юридична компанія могла ефективно розвиватися на міжнародній арені, їй потрібна відповідна корпоративна структура. Для побудови такої структури компанія повинна проаналізувати існуючу систему управління і внести всі потрібні корективи.

В українській середовищі управління юридичною фірмою найчастіше належить одному або декільком керуючим партнерам. Для переходу на новий рівень правління, потрібно впровадження нової управлінської системи з окремою адміністрацією, незалежною у своїй роботі від керуючого партнера і разом з цим досить ефективною.

Першим кроком для переходу на нову систему менеджменту є створення нової посади - виконавчого директора. На це місце потрібно знайти фахівця найвищого класу, переважно з західної системою мислення. Такий експерт зможе забезпечити незалежність адміністрації від втручання в процес управління з боку партнерів. Чудово знаючи межі своєї компетенції, він зможе придушити будь-яку ініціативу до управління з їх боку.

Подібний підхід до зміни корпоративної структури дуже важливий, оскільки створити адміністрацію як керуючий орган пробують багато юридичні компанії, але тільки декільком це дійсно вдається. Головна причина невдач криється в тому, що на практиці така адміністрація залишається лише формальністю, а реальні прогресивні ідеї не втілюються в життя.

На західному ринку спостерігається інша тенденція. Там у всіх юридичних компаніях з самого початку чітко розділені функції адміністрування та розвитку практик. Для західних компаній така міра звична і необхідна для ефективного розвитку і зростання.

Тому, перейти на новий рівень управління дуже важливо і головне ефективно. По-перше, для партнерів компаній зникне необхідність втручатися в оперативне управління і весь свій час вони зможуть присвятити своїм практикам. По-друге, власне управлінням юридичною компанією будуть займатися професійні менеджери, які зможуть забезпечити для неї належний розвиток і прибутковість.

 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10