Як зробити вірний вибір оціночної компанії?

Компанія «Слав-Консалтинг» працює в сфері оцінки вже дуже давно. Серед наших фахівців є хлопці, які отримали свої перші сертифікати ще в 1998 році. За свої 12 років практики в оцінці, вони добре знають як саме, що, де і коли необхідно зробити, щоб експертиза оцінювача змогла допомогти її замовнику. Аналізуючи нашу практику і наявні спеціальні знання, нам хочеться поділитися з вами тими секретами, завдяки яким ви зможете знайти найбільш оптимальну компанію-партнера, щоб проведена оцінка була для вас дійсно корисною.

 

Вибираючи експерта для оцінки Вам, перш за все, необхідно ознайомитися зі списком підприємств, які пропонують свої послуги з незалежної експертної оцінки. Зупиніться не більше ніж на п'яти-шести компаніях. Обов'язково перевірте у цих фірм наявність відповідних даному виду діяльності дозвільних сертифікатів, які компаніям видає Фонд Державного майна України. Якщо такого документа немає, це означає, що компанія, в яку ви звертаєтеся, не має права виконувати оцінки. Далі поцікавтеся кількістю оцінювачів в компанії. Дізнайтеся, чи мають вони особисті сертифікати, а також тим, ким вони видані. Оскільки в Україні видавати сертифікати оцінювачам можуть різні організації, варто звертати увагу, щоб ці документи були від авторитетних і рейтингових компаній. Не менш важливо дізнатися який досвід роботи в оціночної діяльності має сама компанія, які конкретно і для кого вона проводила роботи. Поцікавтеся, хто з попередніх клієнтів або партнерів компанії може рекомендувати її як кваліфікованого фахівця. Це є важливим і ключовим моментом, оскільки завдяки цій відповіді ви зможете зрозуміти, чи не що вас не обманюють і що ця компанія дійсно виконувала проекти для перерахованих вище підприємств.

 

Якщо опитані підприємства для вас виявилися приблизно однаково привабливими слідують виконати наступні завдання:

 

  • з усіх наданих вам вартостей за замовлену роботу виключити підприємства, які пропонують свої послуги за самою мінімальною, а також максимальної вартості;
  • визначити середню вартість робіт серед претендентів, що залишилися;
  • вибрати ту компанію, вартість робіт якої буде самої наближеною до середнього показника.


Ось ті головні моменти, на яких варто зосередити увагу при виборі компанії з незалежної оцінки. Ми дуже сподіваємося, що виконуючи всі рекомендації, ви зможете зупинити свій вибір на найбільш відповідний для вас компанії і залишитеся задоволені спільною роботою!
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10