Як залучити інвестора за допомогою бізнес-плану?

Один з кращих способів залучення інвесторів у будь-яку область - наявність бізнес-плану. Головним завданням плану виступає переконання інвестора в необхідності капіталовкладень, тому не варто робити такий бізнес-план великим за обсягом, адже це, фактично, тільки резюме проекту. Обов'язковими компонентами бізнес-плану для інвестора мають бути цілі, суть проекту, викладена простими словами, список наявних ресурсів, основні показники і обов'язково! - Ваші висновки.

Мета бізнес-плану для інвестора - зацікавити цього інвестора, щоб він захотів дізнатися більше по справі. Перше враження багато значить. Але якщо це враження вже вироблено та вироблено сприятливо, саме час надати інвесторові більш повний бізнес-план. Докладний бізнес-план повинен стосуватися всіх аспектів, аж до дрібниць, будьте готові до його об'ємності. Чим більшу інформованість ви проявляєте, тим більше шансів, що інвестори займуться вами. Поставте себе на місце інвестора, визначитеся, що було б цікаво вам і які питання ви б задавали. Будьте чесні з собою. Але слід бути готовим і до негативного думку, до жорсткої критики, до питань, яких ви не очікували - ваш спокій покаже вашу компетентність, витримку.

Не сумнівайтеся, інвестор, крім вигод захоче дізнатися і ризики, і найвагоміші важелі контролю. Визначтеся з тактикою ведення переговорів, прорепетируйте кілька варіантів, щоб вас не захопили зненацька.

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10