Фахівці «Слав-Консалтинг» створили бізнес-план розвитку для корпорації «Украгротех» у галузі молочного тваринництва

На базі існуючого молокозаводу корпорації, фахівці компанії розробили модель збільшення прибутковості бізнесу протягом найближчих декількох років.

 

Діяльність у сегменті сировинної бази для молочної промисловості - молочному тваринництві є перспективним напрямком сільськогосподарського бізнесу. Стати динамічно розвиваючимся та високорентабельним цей вид агробізнесу може за наявності системного підходу до управління, сучасних технологій і гармонійних взаємин з природою.

 

Попит в даному сегменті завжди був високим і назавжди залишиться таким. Це легко пояснити тим фактом, що саме молоко, як втім, і вся молочна продукція споживається людьми від самого народження і протягом усього життя. Зараз головне запропонувати споживачеві високоякісний продукт.

 

Саме в контексті маркетингової концепції розвитку бізнесу для корпорації «Украгротех» було запропоновано здійснити переформування діяльності існуючого молокозаводу. На підставі основних позицій концепції, ситуації на підприємстві та існуючих ринкових умов, фахівці «Слав-Консалтинг» розробили якісний і дієвий бізнес-план розвитку бізнесу.

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10