Фахівці «Слав-Консалтинг» підготували інвестиційний проект з будівництва сміттєпереробного заводу в м. Київ

Підрозділом бізнес-планування компанії «Слав-Консалтинг» завершена розробка інвестиційного проекту з будівництва сміттєпереробного заводу в місті Київ.

 

На сьогоднішній день, в столиці обсяг накопичення твердих побутових відходів (ТПВ) становить близько 1 млн. тонн на рік. Темпи зростання накопичення сміття становить щорічно 5-7%. Існуюча система переробки відходів не справляється з такими обсягами. Велика частина сміття осідає на комунальних і стихійних звалищах, які зростають щодня. При цьому підприємства з утилізації відходів не виробляють ніяких корисних ресурсів і матеріалів, а лише забруднюють навколишнє середовище викидами шкідливих газів від їх спалювання.

 

Тому, організація в рамках проекту системи сміттєвої переробки в місті Київ, створить суттєві економічні, соціальні та екологічні ефекти. Основним результатом роботи такого комплексу стане значне поліпшення санітарного стану міста та його області. Економічною складової даного проекту виступить продаж сировини вторинної переробки, а також продуктів когенерації - електричної і теплової енергії.

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10