За консалтингової підтримки ТОВ «Слав-Консалтинг» в Закарпатті в 2011-2012 роках буде побудований висококласний гірськолижний комплекс міжнародного масштабу

У даному інвестиційному проекті компанія «Слав-Консалтинг» виступає офіційним консалтинговим партнером.

 

Вітчизняна туристична галузь є невід'ємною складовою світового туристичного процесу. Незважаючи на всі соціально-економічні та політичні проблеми останніх років індустрія туризму залишається тією галуззю народного господарства України, яка з року в рік без залучення державних дотацій стабільно нарощує обсяги виробництва туристичного продукту.

 

Туризм в Україні може і повинен бути сферою реалізації ринкових механізмів, засобом загальнодоступного і повноцінного відпочинку та оздоровлення, а також ознайомлення з історико-культурною спадщиною та сучасністю нашого народу і держави.

 

Компанія «Слав-Консалтинг» з 2010 року є офіційним консалтинговим партнером найбільшого інвестиційного проекту в туристичній галузі Україні, який передбачає будівництво цілорічного гірськолижного курорту з привабливим асортиментом послуг для зимового і літнього відпочинку, спорту і розваг. За концепцією проекту курорт матиме європейський імідж і буде конкурентоспроможним не тільки у своїй країні, але і за кордоном.

 

 

Цільовою аудиторією курорту виступлять українські громадяни та іноземні туристи з середнім, вище середнього та високим рівнем доходу.

 

Курорт матиме сучасні підйомники, траси, готелі, ресторани та інші об'єкти туристичної інфраструктури. Тут будуть пропонуватися послуги найвищої якості та міжнародних стандартів. Українську гостинність у поєднанні з чудовими ландшафтними та кліматичними умовами регіону зможе забезпечити прекрасний та незабутній відпочинок для туристів.

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10