За бізнес-планом компанії «Слав-Консалтинг» відкрита приватна медична клініка в м. Харків

У жовтні 2009 року фахівці компанії «Слав-Консалтинг» розробили бізнес-план з відкриття приватної медичної клініки в м. Харків.

 

Розроблений в компанії проект став початком роботи успішного бізнесу ...

 

Згідно концепції проекту нова клініка представляла собою багатопрофільний медичний заклад, що працює як консультаційно-діагностичний та лікувальний центр.

 

Для успішного виходу на ринок проектованій клініці вибрали найбільш оптимальне позиціонування, орієнтуючись на велику групу споживачів з їх потребами та побажаннями. Вона представлялася як багатопрофільний приватний медичний центр з високоякісним обслуговуванням і низькими доступними цінами.

 

Певна концепція при бізнес-плануванні, склала основу для всього проекту. Фахівцями «Слав-Консалтинг» в рамках бізнес-плану були розроблені юридичний, організаційний, маркетинговий, інвестиційний та операційний плани. Більш детально розглянуто фінансовий план і визначена потреба в грошових коштах. Розроблено план розвитку підприємства і реалізації інвестиційного проекту, визначена найбільш ефективна стратегія маркетингу, а також операційна стратегія компанії, що забезпечує раціональне використання матеріальних, людських і фінансових ресурсів.

 

При бізнес-плануванні головну перспективу для ефективного і рентабельного розвитку проектованого бізнесу склав стабільно зростаючий попит, наявність вільних ринкових ніш і необхідних для здійснення даного проекту ресурсів і можливостей.

 

Розроблений бізнес-план проекту, після його презентації фахівцями компанії «Слав-Консалтинг», отримав схвалення інвесторів і в найближчий період проект був профінансований.

 

У результаті проведеного проекту, сьогодні для клієнтів відкрила двері нова медична клініка.

 

Джерело: прес-служба «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10