За бізнес-планом компанії «Слав-Консалтинг» працюватиме приватний міні-готель VIP-класу в Києві

Розроблений фахівцями «Слав-Консалтинг» інвестиційний проект зі створення міні-готелю отримав фінансування і буде реалізований до кінця 2011 року.
 

Концепція даного проекту передбачає створення у столиці міні-готелю категорії «чотири зірки». Готель буде розміщений в центральній частині міста, що забезпечить безпосередню близькість апартаментів до ділового і історичного центру столиці.

 

Цільовою аудиторією готелю визначені заможні клієнти з рівнем доходу «середній +» і «високий». У готелі обладнуються комфортабельні апартаменти категорій «напівлюкс» та «люкс». Для клієнтів запропонують цілий ряд додаткових послуг.

 

Проектований бізнес належить до галузі готельного господарства столиці. На сьогоднішній день існуюче пропозиція готельних номерів у Києві не задовольняє зростаючий з кожним днем попит, що свідчить про високий потенціал готельного сегменту.

 

Протягом останніх років потік туристів до Києва постійно зростає. Левову частку становлять як вітчизняні, так і іноземні бізнесмени, які приїжджають до столиці у справах.

 

Виходячи з цього, у зв'язку із зростанням попиту, наявністю вільних ринкових ніш і наявністю необхідних для здійснення даного проекту ресурсів і можливостей, він є перспективним для ефективного і рентабельного розвитку бізнесу.

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10