Оцінка «Слав-Консалтинг» для корпорації «УкрАвто»

У листопаді-грудні 2009 року послуги з незалежної оцінки компанії «Слав-Консалтинг» замовило велике українське підприємство «Українська автомобільна корпорація». Ряд об'єктів, що належать одному з підприємств корпорації, необхідно було оцінити з метою застави в комерційний банк.

 

Компанія «Слав-Консалтинг» виборола право на проведення даної роботи за результатами тендеру, організованого замовником послуг. «Слав-Консалтинг» стала кращою серед інших компаній по досвідченості і кваліфікованості спеціалістів, відмінні відгуки з боку попередніх клієнтів і партнерів, а також, за запропоновану ціну та терміни виконання обумовленого ряду завдань.

 

На сьогоднішній день, оцінювачі компанії блискуче впоралися з даним проектом. З боку «Української автомобільної корпорації» та комерційного банку не було ніяких зауважень до роботи, навпаки, було відзначено високий професіоналізм та якість з яким виконані всі звіти.

 

Ми дуже раді, що працювали з такою відомою і великою корпорацією як «УкрАвто». Сподіваємося, що в майбутньому спільно ми реалізуємо ще багато успішних проектів.

 

Джерело: прес-служба «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10