Компанія «Слав-Консалтинг» спільно з Міністерством культури і туризму України успішно завершили ряд проектів в рамках підготовки до Чемпіонату Європи

Компанія «Слав-Консалтинг» у грудні 2008 року стала переможцем кількох тендерів, проведених Міністерством культури і туризму України в рамках підготовки країни до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

 

Згідно з завданням першого проекту необхідно було розробити концепцію щодо створення та встановлення туристичних інформаційних знаків (ТІЗ) на транспортних шляхах України. Метою проекту було провести підготовчий етап до установки ТІЗ для забезпечення безперешкодного пересування туристичних потоків та формування повного уявлення у туристів про нашу державу як країнуі з багатим, унікальним культурно-історичним спадком.

 

Практика використання таких знаків на сьогоднішній день вже широко використовується у всіх розвинених країнах Європи і, враховуючи величезний туристичних потенціал нашої країни, установка подібних знаків це просто необхідний захід для поліпшення якісних умов перебування туристів.

 

За результатами роботи групи фахівців «Слав-Консалтинг» були визначені рекомендаційні схеми для подальшого проведення знакованих туристичних об'єктів, а також розроблено рекомендації щодо самої концепції створення українських туристичних інформаційних знаків. За словами Генерального директора компанії «Слав-Консалтинг» Олександра Серажима: «Такий проект став початком у проведенні масштабних заходів щодо поліпшення якості умов перебування іноземних туристів на території України».

 

Також, в рамках підготовки до Євро-2012, компанія «Слав-Консалтинг» провела проекти по створенню і впровадженню інформаційних туристичних порталів. Метою даних проектів було представлення у відкритих джерелах повної, об'єктивної та актуальної інформації про туризм в Україні, а також розширення можливостей ознайомлення з нашою країною і планування своїх поїздок для туристів з інших країн.

 

Джерело: прес-служба «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10