Компанія «Слав-Консалтинг» отримала доступ до єдиної бази Фонду держмайна, що дозволяє у найкоротший термін зареєструвати звіт про оцінку та зробити його легітимним

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2014 г. №358 «Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» набув чинності новий порядок оцінки для цілей оподаткування.

 

Тепер суб‘єктам оціночної діяльності необхідно в письмовому зверненні повідомити Фонд державного майна про свій намір здійснювати практичну діяльність з оцінки майна для цілей оподаткування та додати копію діючого сертифікату суб‘єкта оціночної діяльності.

 

Звіт про оцінку майна, звіт про експертну грошову оцінку земельних ділянок, який було складено для цілей оподаткування, є дійсним за умови внесення суб‘єктом оціночної діяльності інформації зі звіту про оцінку до єдиної бази даних звітів про оцінку, адміністратором та розпорядником якої є Фонд державного майна, та присвоєнні такому звіту реєстраційного номера. Інформація із звіту про оцінку, яка вноситься до єдиної бази даних звітів про оцінку, складається за установленою Фондом держмайна формою та є додатком до звіту.

 

На сьогоднішній день компанія «Слав-Консалтинг» отримала доступ до бази Фонду держмайна, що дозволяє компанії у максимально стислий термін зареєструвати звіт про проведену оцінку, що робить оцінку легітимною, та дозволяє нотаріусу прийняти такий звіт до роботи та завірити угоду про купівлю-продаж нерухомості.

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10