Компанією «Слав-Консалтинг» розроблений бізнес-план в галузі альтернативної енергетики

В рамках проектованого бізнесу передбачається будівництво вітряної електростанції для отримання електрики з енергії вітру.

 

Вітроенергетика - це, на сьогоднішній день найбільш передовий, в технічному та екологічному сенсі, напрямок використання поновлюваних джерел енергії. Попит на екологічно чисту енергію вітру постійно зростає. У вітроенергетиці бачать своє майбутнє усі розвинені країни світу, а дана галузь виступає одною з найперспективніших для розвитку бізнесу.

 

В Україні вітроенергетична сфера має величезний потенціал і інвестиційну привабливість. На сьогоднішній день, з існуючих можливостей використання енергії вітру на діючих вітроенергетичних станціях проводиться менше 1% енергії, що доводить існуючу не насиченість даного ринку з боку пропозиції. При цьому для підтримки даного сектора на державному рівні прийнято відповідні програми і закони, і введено в дію «зелений» тариф, що дозволяє мінімізувати ризики комерційної діяльності в цій області і забезпечити підприємства вітроенергетики стабільним рівнем доходу.

 

Для проектованого бізнесу існуючі ринкові умови забезпечують легкість виходу на ринок і можливість швидкого розвитку підприємства.

 

Створений кваліфікованими фахівцями компанії «Слав-Консалтинг» бізнес-план для проекту виступає «дорожньою картою» проектованого бізнесу на шляху до успіху!

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10