Експерти-оцінювачі компанії «Слав-Консалтинг» завершили роботу з оцінки ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород»

Об'єкт був оцінений, як цілісний майновий комплекс.

 

При проведенні оцінки фахівцями використовувалися три підходи: майновий, дохідний і порівняльний.

 

При використанні майнового підходу ринкова вартість ЦМК визначається як різниця між переоціненою (ринковою) вартістю всіх активів підприємства за вирахуванням пасивів. Для об'єктивної незалежної оцінки активів і пасивів підприємства аналізуються дані інвентаризації, проведеної на дату оцінки. При цьому враховуються фізичні характеристики і споживчі властивості всіх активів підприємства, для оцінки яких можуть застосовуватися всі три підходи: порівняльний, дохідний, витратний.

 

Застосування дохідного підходу грунтується на детальному аналізі фінансового стану підприємства, а також перспектив розвитку з урахуванням найбільш ефективного використання, наявності сировинної бази і ринку збуту, конкурентоспроможності продукції, що випускається (послуг, послуг), структури грошових потоків.

 

Порівняльний підхід використовується при наявності угод з продажу підприємств, які можуть бути порівнянними з об'єктом незалежної оцінки за основними показниками, що впливає на ринкову вартість, з подальшим корегуванням цін аналогів.

 

Фахівці компанії «Слав-Консалтинг» як досвідчені оцінювачі у проведенні незалежної експертної оцінки об'єктів у формі цілісних майнових комплексів: торговельних, рекреаційних, промислових, агропромислового комплексу та інше, підготували для Клієнта професійний звіт.

 

Джерело: прес-служба компанії «Слав-Консалтинг»
 

© 2008-2016 Cлав-Консалтинг.

Створення сайту - Twid

Корисні посилання
 
м. Київ, пр-кт Голосіївский, 132 (пр-кт 40 ліття Жовтня), 14 поверх, оф. 35
(093) 286-01-47
(044) 229-79-10